ریزش ساختمان مسکونی در یکی از شهرهای شمالی

به گزارش جملات زیبا، خبرنگاران : رئیس آتش نشانی شهرداری آمل از ریزش یک خانه مسکونی ویلایی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش همشهری آنلاین : نشانه های ریزش از چهارشنبه شب در یک خانه مسکونی ویلایی واقع در آمل پیدا شد که بلافاصله ساکنان تخلیه و اطراف آن ایمن سازی شد ولی ریزش بامداد پنجشنبه رخ داد.

ریزش ساختمان مسکونی در یکی از شهرهای شمالی

روح الله اسماعیلی رئیس آتش نشانی شهرداری آمل گفت: نیمه شب گذشته در پی تماس با سامانه 125 حادثه شکاف یک منزل مسکونی واقع در خیابان هراز (آفتاب 64) اعلام شد و تیم های آتش نشانی شهرستان بلافاصله راهی محل حادثه شدند.

او افزود: این حادثه به علت گودبرداری غیر اصولی در زمین در حال ساخت روی داده بود که باعث شکاف و ریزش بخشی از ساختمان مجاور شد.

رئیس آتش نشانی شهرداری آمل ادامه داد: خوشبختانه با تخلیه به موقع ساکنین ساختمان و خروج فوری از آن مکان، در این حادثه به کسی آسیب جسمانی وارد نشد ولی ریزش در ساختمان همچنان پس از گذشت چندین ساعت ادامه دارد.

مشاهدات از محل حادثه نشان می دهد که بیش از یک سوم یک ساختمان ویلایی حدود 250 متری در اثر این گودبرداری فروریخته و بدنه اصلی ساختمان نیز دارای یک شکاف عمودی سراسری شده است.

برخی از اهالی و نیروهایی شهرداری مستقر در این محل اظهار داشتند: پروانه ساخت برای زمین کناری همچنان صادر نشده و پیمانکار در حال اخذ پروانه بوده است و در حال حاضر حتی گودبرداری انجام نشده بلکه تنها 80 سانتی متر خاکبرداری اجرا شده است که منجر به فروریختن خانه ویلایی مجاور شد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 16 تیر 1401 بروزرسانی: 16 تیر 1401 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1568

به "ریزش ساختمان مسکونی در یکی از شهرهای شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریزش ساختمان مسکونی در یکی از شهرهای شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید