رکوردزنی مازنی ها در اردوی تیم ملی کشتی آزاد!

به گزارش جملات زیبا، به گزارش خبرنگاران، آخرین اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا از روز 18 فروردین در محل خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده شروع شد که تا روز 28 فروردین ماه و زمان اعزام به این مسابقات ادامه خواهد داشت.

رکوردزنی مازنی ها در اردوی تیم ملی کشتی آزاد!

یکی از نکات قابل توجه در این اردو که 27 آزادکار به آن دعوت شدند، حضور پر تعداد آزادکاران مازنی است که با توجه به فهرست نفرات دعوت شده، سهم این استان 18 کشتی گیر است. 9 کشتی گیر دیگر هم از استان های مرکزی، لرستان، خراسان شمالی، کرمانشاه، گلستان، تهران و آذربایجان شرقی به اردوی تیم ملی دعوت شده اند که این نشانگر اختلاف سطح کمی و کیفی کشتی استان مازندران نسبت به دیگر استانهاست.

بدین ترتیب رضا مؤمنی در وزن 57 کیلوگرم، محمدباقر یخکشی در وزن 61 کیلوگرم، رحمان عموزاد و کیان محمودجان لو در وزن 65 کیلوگرم، محمدمهدی یگانه جعفری و امیرمحمد یزدانی در وزن 70 کیلوگرم، فریبرز بابایی در وزن 74 کیلوگرم، محمد نخودی و علی سوادکوهی در وزن 79 کیلوگرم، حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم، کامران قاسم پور، امیرحسین فیروزپور و احمد بذری در وزن 92 کیلوگرم، مجتبی گلیج، محمدحسین محمدیان و حسین رمضانیان در وزن 97 کیلوگرم و امیرحسین زارع و علی اکبرپور در وزن 125 کیلوگرم کشتی گیرانی هستند که از مازندران به آخرین اردوی تیم ملی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا دعوت شدند.

از سوی دیگر سید مصطفی میرعمادیان از ساری، بهنام احسان پور از بهشهر و اباذر اسلامی از محمودآباد نیز مربیان مازندرانی حاضر در کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد هستند.

رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا 30 و 31 فروردین و مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا 3 و 4 اردیبهشت سال جاری در شهر اولان باتور کشور مغولستان برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 خرداد 1401 بروزرسانی: 21 خرداد 1401 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1545

به "رکوردزنی مازنی ها در اردوی تیم ملی کشتی آزاد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکوردزنی مازنی ها در اردوی تیم ملی کشتی آزاد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید