احتمال عدم تایید رأی اولیه فیفا در پرونده ویلموتس

به گزارش جملات زیبا، مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: احتمال می دهیم که رأی اولیه فیفا در خصوص پرونده ویلموتس از سوی دادگاه CAS تأیید نشود.

احتمال عدم تایید رأی اولیه فیفا در پرونده ویلموتس

به گزارش فارس، غلامرضا رفیعی در خصوص شرایط شکایت پرونده ویلموتس گفت: این پیچیده ترین و فنی ترین پرونده دادگاه عالی ورزش از تاریخ تأسیس آن است. این پرونده پیچیدگی های فنی، حقوقی و اقتصادی زیادی دارد. تا به حال چندین بار برگزاری جلسه دادگاه به تأخیر افتاده بود و پس از برگزاری جلسه دادگاه صدور حکم برای چندمین بار به تأخیر افتاده است که این به هیچکدام از طرفین دعوا مربوط نیست، هیأت قضات دادگاه عالی ورزش چنین نیازی را احساس نموده اند و به همین علت صدور رأی به تأخیر افتاده است کما اینکه ممکن است این آخرین تمدید تأخیر نباشد.

وی توضیح داد: ما دو روز پیاپی جلسه دادگاه را به صورت آنلاین برگزار کردیم که از نظر من وکلای ایرانی و خارجی در این پرونده دفاعیات خوبی را انجام دادند و ختم رسیدگی به این دادگاه اعلام شد. اکنون اعلام رأی دادگاه به تأخیر می افتد و واقعاً قابل پیش بینی نیست چه رأی صادر خواهد شد و چه رأی در انتظار ما است، اما امیدواریم که رأی اولیه فیفا تأیید نگردد اگر آن رأی قرار بود تأیید گردد طبیعتاً صدور رأی این همه به تأخیر نمی افتاد.

مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال در تبادل نظر با شبکه سه تأکید کرد: در حال حاضر نه تیم حقوقی ما و نه تیم حقوقی ویلموتس نمی توانند دفاعیه یا لایحه جدیدی ارائه نمایند و فقط باید منتظر باشند قضات برجسته دادگاه CAS رأی صادر نمایند که قرار است این رأی تا 7 آبان صادر گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مهر 1400 بروزرسانی: 18 مهر 1400 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1291

به "احتمال عدم تایید رأی اولیه فیفا در پرونده ویلموتس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال عدم تایید رأی اولیه فیفا در پرونده ویلموتس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید