فروش دومین نانوراکتور فراوری بیودیزل به آمریکای جنوبی خبرنگاران

به گزارش جملات زیبا، شرکت کویتیشن تکنولوژیز دومین نانوراکتور فراوری بیودیزل را به یکی از شرکت های مستقر در آمریکای جنوبی فروخت.

فروش دومین نانوراکتور فراوری بیودیزل به آمریکای جنوبی خبرنگاران

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، کویتیشن تکنولوژیز (Cavitation Technologies) خاطرنشان کرد که گروه داسمت بالسترا، شریک راهبردی این شرکت از سال 2010، توافق نامه فروش سیستم Nano Reactor را با یک پالایشگاه بیودیزل در آمریکای جنوبی به اتمام رسانده است و این شرکت پیش بینی می نماید درآمد تقریبی 190،000 دلار را دریافت کند.

این راکتور به عنوان ابزاری برای افزودن مواد برای خنثی سازی و پیش تصفیه بوده که از فناوری ثبت شده این شرکت بهره مند است و قادر به کاهش هدر رفت روغن بوده، مقدار اسید مورد احتیاج برای خنثی سازی را نیز کاهش می دهد. این نانوراکتور از مواد اولیه مختلف مانند روغن سویا، روغن کانولا و روغن نخل استفاده می نماید.

داسمت بالسترا یک فناوری استریفیکاسیون را توسعه داده است که امکان پردازش طیف گسترده ای از مواد اولیه با اسیدیته بالا، مانند اسیدهای چرب و اسید اولئین با گلیسرول غلیظ نمک زدایی شده را داشته و در نهایت یک روغن استریل شده خنثی مناسب برای فراوری بیودیزل را فراوری می نماید. یکی از مزیت های این راکتور، امکان ترکیب و استفاده از مواد اولیه با کمترین کیفیت است، در حالی که کیفیت بیودیزل فراوری شده از مواد اولیه درجه پایین با استفاده از بیودیزل نانو راکتور، بسیار بالا است و نسبت به کیفیت بیودیزل فراوری شده با استفاده از روش ها و فن آوری های مرسوم بهتر است.

نیل ولوشین می گوید: این سفارش خرید، دومین فروش سیستم بیودیزل شرکت ما در آمریکای جنوبی است و ارزش کل این خرید تقریباً 190،000 دلار است. سیستم نانوراکتور ما صنعت پردازش بیودیزل را با فناوری نوآورانه ای ارتقا داده و با این کار به فراورینمایندگان منطقه امکان می دهد از چندین ماده اولیه استفاده نمایند و از بازده بالاتر و بهره وری بهتر بهره مند شوند. ما احساس می کنیم که این سفارش خرید دوم نشان دهنده پذیرش روزافزون فناوری منحصر به فرد ما در آمریکای جنوبی است و فرصت های شغلی عالی برای شرکت ما فراهم می نماید.

این شرکت در سال 2007 تأسیس شد و روی طراحی و ساخت ادوات و سیستم های تصفیه و بازیافت روغن فعالیت دارد. این محصولات می توانند در بخش استخراج روغن، فراوری نوشیدنی، جداسازی ترکیبات نفتی و تصفیه آب مورد استفاده قرار گیرند.

کویتیشن تکنولوژیز فناوری خود را با نام NanoReactorTM به صورت پتنتی به ثبت رسانده است. از این فناوری برای تصفیه روغن و کاهش اثرات مخرب زیست محیطی فرآیند استخراج روغن استفاده می گردد. این نانوراکتور می تواند کارایی فرآیند استخراج روغن را افزایش دهد.

دسمت بالسترا نیز یکی از فراورینمایندگان تجهیزات صنعتی است که محصولات مختلفی در بخش روغن، غذای حیوانات، سورفاکتانت، مواد شیمیایی و سوخت دیزلی به بازار عرضه می نماید. این شرکت در کشورهای مختلف دنیا از برزیل، آمریکا و مکزیک گرفته تا مالزی، چین و هند شعبه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 1036

به "فروش دومین نانوراکتور فراوری بیودیزل به آمریکای جنوبی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش دومین نانوراکتور فراوری بیودیزل به آمریکای جنوبی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید