سرنوشت سهمیه بنزین نوروزی چه می گردد؟

به گزارش جملات زیبا، شیوع ویروس کرونا در کشور سرنوشت سهمیه نوروزی بنزین را تغییر داد و آنطور که مسوولان اعلام نموده بودند قرار شد این سهمیه در فرصت مناسب تری به مالکان خودرو تخصیص یابد.

سرنوشت سهمیه بنزین نوروزی چه می گردد؟

ایسنا: به نظر می رسد با صحبت های رییس جمهوری درباره امکان آغاز مسافرت ها با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی، زمان مناسب برای تخصیص سهمیه بنزین نوروزی فرا رسیده باشد.

بعد از سهمیه بندی بنزین و نزدیک شدن به ایام نوروز، موضوع سهمیه نوروزی مطرح شد اما شیوع ویروس کرونا در کشور و منتفی شدن سفرهای نوروزی بحثهای دیگری را مبنی بر تغییر در زمان اختصاص این سهمیه، ایجاد کرد، آن موقع علی ربیعی - سخنگوی دولت - اعلام نمود: دولت کوشش می نماید سهمیه بنزین نوروزی برای فرصتی مناسبت تر و بعد از شکست کرونا به کارت های سوخت واریز و مورداستفاده قرار گیرد.

این درحالی است که حسن روحانی - رییس جمهوری - به تازگی گفته است: با آنالیز ها در 3 استان تهران، گیلان و مازندران تعیین شد که مسافرت عامل شیوع کرونا نبوده و می توان با رعایت نکات بهداشتی به مسافرت رفت.

این صحبت ها حاکی از این است که عملا درهای سفر به سوی گردشگران باز شده و اکنون شهروندان انتظار دارند که در این شرایط فکری نیز به حال سهمیه بنزین سفر گردد و هیات دولت در این باره تدابیر لازم را در نظر بگیرد.

اما فاطمه کاهی - سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی - درباره این مساله اظهار کرد: هنوز دستوری در این رابطه به شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ابلاغ نشده است اما اگر تصمیمی اتخاذ گردد، مسئله ای برای توزیع سهمیه نوروزی وجود ندارد.

وی با بیان این که این تصمیم باید از سوی هیات دولت ابلاغ گردد، توضیح داد: شرکت ملی پخش فراورده های نفتی، اجراکننده این طرح است و درصورت ابلاغ این موضوع آمادگی لازم برای اجرای این کار در این شرکت وجود دارد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 584

به "سرنوشت سهمیه بنزین نوروزی چه می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرنوشت سهمیه بنزین نوروزی چه می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید