سرتیپ حیدری: فعلا خطری مرزهای کشور را تهدید نمی کند

به گزارش جملات زیبا، تهران (پانا)- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت نیروهای مسلح کشورمان به ویژه نیروی زمینی ارتش فرصت چپ نگاه کردن به کشورمان را به هیچ نیروی متخاصمی حتی اگر به هر قدرتی هم وابسته باشد، نخواهند داد.

سرتیپ حیدری: فعلا خطری مرزهای کشور را تهدید نمی کند

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، درباره درگیری های نظامی بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان گفت: ما از هیچ یک از طرفین درگیر، جانبداری نمی کنیم و حتی آن ها را دعوت می کنیم که راهی جز جنگ برای حل اختلافات خود انتخاب نمایند؛ با این حال خط قرمز ما این است که اجازه نخواهیم داد در جغرافیای رسمی و بین المللی منطقه تغییری ایجاد گردد.

وی اضافه کرد: ضمن اینکه مرزهای مشترک ایران با دو کشور یادشده را به دقت رصد می کنیم در بخشی از مرزهای مورد اشاره مستقر شده ایم و همزمان تحولات آن سوی مرزها را نیز دنبال می کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تأکید کرد: فعلاً خطری مرزهای ما را تهدید نمی کند و من هم نمی خواهم در این رابطه پیش داوری کنم، ولی آن هایی که اهل سناریونویسی علیه کشورمان هستند، بدانند که نیروهای مسلح کشورمان به ویژه نیروی زمینی ارتش فرصت چپ نگاه کردن به کشورمان را به هیچ نیروی متخاصمی حتی اگر به هر قدرتی هم وابسته باشد، نخواهند داد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 783

به "سرتیپ حیدری: فعلا خطری مرزهای کشور را تهدید نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرتیپ حیدری: فعلا خطری مرزهای کشور را تهدید نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید