داگلاس کاستا از قرنطینه ایتالیایی ها گریخت

به گزارش جملات زیبا، بازیکن برزیلی تیم فوتبال یوونتوس هم راه سه هم تیمی اش که اقدام به خروج از قرنطینه خانگی نموده اند را در پیش گرفت.

داگلاس کاستا از قرنطینه ایتالیایی ها گریخت

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش جملات زیبا، پس از جنجال آفرینی سه بازیکن تیم فوتبال یوونتوس سامی خدیرا، گونسالو ایگواین و میرالم پیانیچ برای ترک قرنطینه، هم تیمی برزیلی آنها داگلاس کاستا هم قرنطینه خانگی را شکست و از ایتالیا خارج شد.

به دلیل ابتلای دو تن از بازیکنان یوونتوس به کرونا (دانیله روگانی و بلیز متویدی) که شب گذشته (شنبه) پائولو دیبالا هم به آنها اضافه شد، تمامی اعضای باشگاه به قرنطینه رفتند و قرار بود حداقل دو هفته از قرنطینه خارج نشوند. با این حال خدیرا، پیانیچ و ایگواین دو روز پیش به کشورهای خود برگشتند. داگلاس کاستا هم بعد از آنها از باشگاه اجازه گرفته که به برزیل برگردد. این تصمیم او با واکنش تند کارشناسان و طرفداران همراه شده است.

در این میان اما چند وکیل ایتالیایی هم از باشگاه ایراد گرفته اند و مدعی شده اند که باشگاه یوونتوس نباید به این بازیکنان اجازه خروج از کشور را می داد آن هم در حالی که تمام اعضای باشگاه و حتی رئیس آن در قرنطینه هستند. دوره پنهان ابتلای بیماری کرونا 14 روز است اما چهار بازیکن یوونتوس در حالی از قرنطینه خارج شده اند که هنوز دو هفته از زمان تأیید ابتلای روگانی - اولین بازیکن مبتلا به کرونا در سری A - نگذشته است و همچون دیبالا، ممکن است که آنها بعد از مدتی طولانی متوجه شوند که مبتلا شده اند. باشگاه یوونتوس اما مدعی شده قرنطینه بازیکنانش داوطلبانه بوده نه به خاطر معین شدن یکسری ضرب الاجل ها از سوی باشگاه.

اگرچه تست کرونای ایگواین و سه بازیکن دیگر یوونتوس پیش از خروج از ایتالیا منفی بود اما آنها موظف بودند که تا 25 مارس (سه روز دیگر) در خانه بمانند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 376

به "داگلاس کاستا از قرنطینه ایتالیایی ها گریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داگلاس کاستا از قرنطینه ایتالیایی ها گریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید