حسینی: امیدوارم برنامه قطعی مسابقات زودتر مشخص شود

به گزارش جملات زیبا، سرمربی تیم فوتبال مس کرمان، تداوم بلاتکلیفی رقابت های فوتبال باشگاهی در ایران را آزار دهنده دانست و ابراز امیدواری کرد برنامه قطعی رقابت های فوتبال باشگاهی در ایران هرچه سریعتر معین شود.

حسینی: امیدوارم برنامه قطعی مسابقات زودتر مشخص شود

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران،به نقل از سایت باشگاه مس کرمان، مجتبی حسینی در این باره گفت: تکلیف فوتبال در تمام دنیا تعیین شده است و یا لیگ های کشورها به طور قطعی پایان یافته اعلام شده و یا برنامه دقیق ادامه مسابقات با قطعیت تعیین شده اما در فوتبال ایران نه برنامه دقیق و هفته به هفته رقابت ها تعیین شده است و نه تکلیف برگزاری آن به صورت قطعی تعیین می گردد که این برای تمامی تیم ها آزار دهنده است و برنامه ریزی برای تمرینات و آماده سازی را نیز مشکل ساخته است.

حسینی اضافه کرد: اگر قرار است مسابقات به طور قطعی برگزار گردد، فدراسیون آن را قاطعانه اعلام نماید و تمامی تیم ها را نیز به تمکین وادار کند و برنامه قطعی و هفته به هفته بازی های باقی مانده را نیز با روز و ساعت تعیین اعلام نماید. و اگر هم قرار است بر اساس شرایط تصمیم دیگری اتخاذ گردد هرچه سریعتر آن را اعلام کنند که این شرایط بلاتکلیفی ادامه نداشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال مس با انتقاد از جو حاکم بر فوتبال کشور در رابطه با تصمیم گیری برای مسابقات گفت: هیچ مسئله ای در کشور به اندازه فوتبال تا این حد درگیر جنجال های مربوط به کرونا نبود و در هیچ کجای دنیا نیز به اندازه ایران در رابطه با برگزاری مسابقات فوتبالش در این شرایط بحث و جدول نمی گردد! باید تکلیف این موضوع هرچه سریعتر روشن گردد و ادامه دادن بحث های موافق و مخالف و تعیین نشدن تکلیف مسابقات فقط فرسودگی تیم ها و عوامل آن ها را به دنبال دارد.

وی در رابطه با صحبت های موافقین و مخالفین برگزاری مسابقات گفت: طبیعی است که هر شخصی بر اساس منافع تیمی و حتی اقتصادی خود برای برگزاری مسابقات صحبت می کند، قطعا من هم به عنوان سرمربی تیم بر اساس منافع تیم خودم در این باره موضع گیری خواهم کرد اما این مواضع مختلف و متفاوت نباید این همه بلاتکلیفی برگزاری مسابقات را طولانی کند و در نهایت بر اساس شرایط، بهترین تصمیم برای مسابقات اخذ گردد که این کار مدیریت فوتبال کشور است.

مجتبی حسینی با بیان اینکه کار آماده سازی تیم ها در این شرایط بسیار سخت است، می گوید: زمانی که تیم ها هنوز به طور قطعی نمی دانند مسابقات برگزار می گردد و یا خیر و هرروز در بین بازیکنان تیم ها زمزمه برگزاری و یا عدم برگزاری وجود دارد و یا شرایط خیلی ساده مثل مسابقات تدارکاتی و یا برنامه ریزی دقیق مسابقات وجود ندارد، تعیین است که کار آماده سازی یک تیم فوتبال تا چه اندازه سخت است و این شیوه درستی نسبت به برخورد با تیم های فوتبال نیست.

وی به پروتکل اعلام شده برای باشگاه های کشور نیز اشاره کرد و گفت: تمامی کسانی که این پروتکل را برای فوتبال ایران تدوین می کردند خودشان به خوبی می دانستند که بیشتر تیم های کشور قادر به رعایت حتی بخشی از آن ها نیز نیستند ضمن اینکه بسیاری از موارد اعلام شده در این پروتکل اصلا در تمرینات قابل اجرا نیست و شما حتم بدانید که هیچ یک از تیم های باشگاهی در کشور بسسیاری از موارد این پروتکل را رعایت نمی کنند و با وجود عدم زیرساخت های فوتبال در کشور این موضوع طبیعی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 513

به "حسینی: امیدوارم برنامه قطعی مسابقات زودتر مشخص شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: امیدوارم برنامه قطعی مسابقات زودتر مشخص شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید