جانسون: انگلیس با بزرگترین چالش از زمان جنگ جهانی دوم روبرو است

به گزارش جملات زیبا، شاهدم که این ویروس هر روز غم و ناراحتی برای برخی مردم در سراسر این سرزمین ایجاد می کند این یک واقعیت است که این ویروس بزرگترین چالش کشورمان از زمان جنگ است.

جانسون: انگلیس با بزرگترین چالش از زمان جنگ جهانی دوم روبرو است

نخست وزیر انگلیس در اولین حضور عمومی خود پس از ابتلا به کرونا و ترخیص از بیمارستان، پاندمی کرونا را بزرگترین چالش کشورش از زمان جنگ جهانی دوم دانست.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس که به دلیل ابتلا به کرونا یک هفته در بیمارستان بود و سه شب را در بخش مراقبت های ویژه گذراند از مردم کشورش به دلیل مراعات مقررات قرنطینه تشکر کرد.

جانسون به خبرنگاران مقابل دفتر نخست وزیری انگلیس گفت: شاهدم که این ویروس هر روز غم و ناراحتی برای برخی مردم در سراسر این سرزمین ایجاد می کند این یک واقعیت است که این ویروس بزرگترین چالش کشورمان از زمان جنگ است.

جانسون گفت که دولت او طرح هایی برای کاهش قرنطینه کرونایی طی روزهای آینده دارد اما هشدار داد که ارزیابی و قضاوت های سخت و دشواری باید انجام شود.

نخست وزیر انگلیس تاکید کرد: می خواهم توجه همگان را به این نکته جلب کنم که این تصمیم ها با حداکثر شفافیت اتخاذ شدند و من می خواهم ایده و کار خود را با دیگران در میان بگذارم با شما مردم انگلیس. البته ما بطور کل برای هرگونه اطلاعات به علم و دانش تکیه داریم همانطور که از اول اینگونه بوده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 472

به "جانسون: انگلیس با بزرگترین چالش از زمان جنگ جهانی دوم روبرو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانسون: انگلیس با بزرگترین چالش از زمان جنگ جهانی دوم روبرو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید