تحقق بومی سازی با اعتماد فولاد مبارکه به دانش بنیان ها

به گزارش جملات زیبا، خبرنگاران/اصفهان مدیر یک شرکت دانش بنیان در اصفهان گفت: فولاد مبارکه در سال های اخیر با حمایت حداکثری از شرکت های دانش بنیان در راستای بومی سازی و ساخت تجهیزات و مواد اولیه در کشور اقدام نموده است.

تحقق بومی سازی با اعتماد فولاد مبارکه به دانش بنیان ها

رسول میدان جو با اشاره به حمایت شرکت فولاد مبارکه از شرکت های دانش بنیان در راستای بومی سازی محصولات فراوریی اظهار کرد: شرکت های دانش بنیان همیشه با هدف برطرف نیازهای فناورانه صنعت فولاد کشور کوشیده اند.

وی اضافه نمود: این شرکت ها با توجه به ساختار، چارت سازمانی و تشکیلاتی انعطاف پذیرند و در راستای برطرف مسائل صنعت فولاد و بومی سازی تجهیزات وارداتی اقدام می نمایند.

مدیرعامل شرکت مهندسی تحقیقاتی رافع اصفهان با بیان اینکه شرکت فولاد مبارکه در سالهای اخیر با حمایت حداکثری از شرکت های دانش بنیان در راستای بومی سازی و ساخت تجهیزات و مواد اولیه در کشور اقدام نموده است، گفت: پروژه های متعدد فناورانه با همکاری واحد تحقیق و توسعه شرکت فولاد مبارکه به ثمر رسیده است که می توان به اجرای پروژه کاهش آلودگی صوتی در نورد دو قفسه ای شرکت فولاد مبارکه اشاره نمود.

پروژه کاهش آلودگی صوتی در نورد دو قفسه ای

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، میدان جو اضافه نمود: در پروژه کاهش آلودگی صوتی در نورد دو قفسه ای شرکت فولاد مبارکه سعی شده تا با توجه به مطالعات اجرا شده و تهیه نقشه صوتی کارگاه مولدهای تراز بالای صدای کارگاه شناسایی و جهت کنترل تراز بالای صدای کارگاه خدمات مربوطه انجام گیرد که شامل حذف مولدهای صدا در کارگاه و تعویض نازل های جاروب امولشن با سیستم ایر نایف شد.

وی به دیگر پروژه فناوری توسط این شرکت دانش بنیان با فولاد مبارکه پرداخت و گفت: طراحی و اجرای پروژه اصلاح مبدل های حرارتی در تانک امولشن کارگاه نورد دو قفسه ای مجتمع فولاد مبارکه و افزایش دمای تانک امولشن وراندمان فراوری در کارگاه انجام گرفت.

پوشش نانو بر روی تختال در نورد گرم

میدان جو ارائه و اجرای طرح تحقیقاتی استفاده از پوشش نانو بر روی تختال در نورد گرم و کاهش 70 درصدی تشکیل بوسته در نورد گرم فولاد مبارکه را از دیگر دستاوردهای همکاری دو شرکت خاطرنشان کرد و اضافه نمود: فعالیت و فراوری ورق کورتس مورد استفاده در لاینرهای نورد دوقفسه ای درحال تکمیل است که این فرایند با فراوری انبوه می تواند به ساخت خطوط فراوری و رآکتورها و خط فراوری مواد شیمیایی منجر گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 948

به "تحقق بومی سازی با اعتماد فولاد مبارکه به دانش بنیان ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقق بومی سازی با اعتماد فولاد مبارکه به دانش بنیان ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید