اویل پرایس: بهبودی شهر های نفتی آمریکا سال ها طول خواهد کشید

به گزارش جملات زیبا، شهر های نفتی آمریکا به پستی و بلندی های صنعت نفت عادت نموده اند، ولی این بار دورنمای بد مالی و از دست رفتن مشاغل با تعدیل نیرو هایی که در این بخش به خاطر تعطیلی های ناشی از گسترش ویروس کرونا اجرا شده، تشدید شده است.

اویل پرایس: بهبودی شهر های نفتی آمریکا سال ها طول خواهد کشید

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از اویل پرایس، شهر ها و بخش های نفتی در ایالت های آمریکا که بیشترین وابستگی را به درآمد های نفتی دارند، یک بار دیگر از اختلال در چرخه نفت ضربه خورده اند، ولی این بار فعالیت های حفاری هم کاهش پیدا نموده و از دست رفتن مشاغل سریع تر از بحران های قبلی بوده است. احتمالاً سال ها طول می کشد تا این اقتصاد های وابسته به نفت از سقوط قیمت نفت و تعطیلی های ناشی از همه گیری ویروس کرونا بهبود یابند.

شهر های نفتی در آلاسکا، داکوتای شمالی، وایومینگ، تگزاس و اکلاهاما به پستی و بلندی های صنعت نفت عادت نموده اند، ولی این بار دورنمای بد مالی و از دست رفتن مشاغل با تعدیل نیرو هایی که در این بخش به خاطر تعطیلی های ناشی از گسترش ویروس کرونا انجام شده، تشدید شده است.

مثلاً بودجه ایالت آلاسکا به خاطر کاهش قیمت و کاهش تقاضای نفت بضره سختی خورده است. مقامات آلاسکا در ماه مارس قبول کردند که سقوط قیمت نفت بر درآمد های این ایالت تاثیر می گذارد و هزینه های آن ها را محدود می نماید. تحلیلگران در ماه مارس هشدار دادند رکود در اقتصاد آلاسکا بدتر از آن چیزی است که انتظار می رفت.

چاک کوپ، نماینده جمهوریخواه ایالت آلاسکا می گوید: کاهش بی سابقه تقاضا و سقوط قیمت نفت تقریباً بر تمام بخش های اقتصاد تاثیر می گذارد، چون بخش نفت و گاز بیشترین حقوق بگیران را در این ایالت دارد و بسیاری از مشاغل را در بر می گیرد.

به گفته وی، کسری بودجه آلاسکا تا یک میلیارد دلار افزایش یافته است.

طبق گزارش وزارت منابع معدنی داکوتای شمالی، تعداد چاه های فعال نفتی در داکوتای شمالی از هشتم ماه مه به 8 حلقه رسیده است در حالی که تعداد این چاه ها در سال گذشته در همین زمان 64 حلقه بود و حتی در زمان سقوط قیمت نفت در سال 2016، تعداد این چاه ها تا 27 حلقه کاهش یافته بود.

این وزارتخانه تخمین می زند بسته شدن 6800 چاه باعث 450 هزار بشکه در روز کاهش فراوری از این ایالت می گردد. فراوری نفت داکوتای شمالی در بدترین حالت تا 500 هزار بشکه در روز کاهش می یابد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 495

به "اویل پرایس: بهبودی شهر های نفتی آمریکا سال ها طول خواهد کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اویل پرایس: بهبودی شهر های نفتی آمریکا سال ها طول خواهد کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید