آخرین شرایط پروژه مقبره الشعرا تبریز

به گزارش جملات زیبا، شهردار تبریز از افتتاح حد شمالی پروژه نیابتی مقبره الشعرا به شرط آماده سازی المان ورودی آن توسط اداره کل ارشاد تا دوماه آینده اطلاع داد.

آخرین شرایط پروژه مقبره الشعرا تبریز

به گزارش خبرنگار از،شهین باهر شهردار تبریز گفت: به دلیل افزایش قیمت مصالح و مشکلاتی که برای پیمانکاران پروژه پیش آمده است، نمی توانیم پیش بینی دقیقی از زمان اتمام پروژه مقبره الشعرا داشته باشیم، ولی کوشش داریم که در کمترین زمان ممکن این کار انجام گردد.

او اضافه نمود: افزایش قیمت مصالحی همچون آهن و ورق موجب ایجاد مشکلاتی برای پیمانکاران پروژه شده که علی رغم آن، اجازه تعطیلی کارگاه را نمی دهیم.

شهردار تبریز با اشاره به آخرین شرایط پروژه مقبره الشعرا، گفت: یک سری تغییرات موجب تاخیر در اجرای پروژه در حد شمالی شده است که با برطرف آن ها کوشش داریم به جمع بندی حد شمالی که تقریبا نهایی شده است، برسیم.

او اضافه نمود: در کنار این موضوع، مقرر شد که کار ساخت المان ورودی حد شمالی را نیز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انجام دهد و مطابق پیگیری از مدیرکل ارشاد تا دو هفته دیگر پیمانکار آن ها نیز معین می گردد که با تکمیل المان، ما نیز به صورت رسمی ورودی مقبره الشعرا را از حد شمال افتتاح می کنیم.

او با اشاره به تکلیف محول شده به شهردار منطقه مبنی بر انجام گلکاری در حد شمالی نیز گفت:، چون کار کف سازی در حد شمالی در حال اتمام است، گلکاری ویژه ای در آنجا خواهیم داشت و با توجه به طراحی که انجام گرفته دستور آماده سازی آن را به شهردار منطقه دادیم.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: khaneh-jok-sms.ir شناسه مطلب: 653

به "آخرین شرایط پروژه مقبره الشعرا تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط پروژه مقبره الشعرا تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید